Jak na hudební video

Pokud jste hledali způsob jak se opravdu efektivně zviditelnit pomocí videoklipu, tak jste na správném místě - GraFilmS.

Bez videoklipu se dnes žádná hudební skupina neobejde (to určitě víte i Vy)! Nejefektivnějším a jedním z nejlevnějších způsobů propagace je využítí neomezených možností internetu (televize, rádio nebo tiskoviny jsou taky výborné prostředky, ale v podstatě Vám víc než internet nenabízí a jejich sledovanost se stejně odvíjí z aktivit, které předvádějí na webu - je to důmyslně propojené). Jednou z mnoha možností je umístění článků, reportáží a samozřejmě videoklipů na různých diskuzních fórech, specializovaných portálech (internetových televizích) nebo blozích určených muzice, a v neposlední řadě na dnes velice populárních sociálních sítích (facebook, twitter, youtube, myspace, google...). Tadá !!! a jste v éteru. Jistě mi ale dáte za pravdu, že odprezentování Vaší skladby, kterou nikdo nezná je bez pohyblivých obrázků (videa) zcela neefektivní. Na straně druhé video natočené na taneční zábavě mobilním telefonem taky nebude dobývat první místa hitparád (pokud to nebude dobře provedený virál, ale těch je sakra málo).

technikaTak co tedy má dělat hudební skupina, kterou nikdo neplatí ??? ;). Nejlepší bude natočit si videoklip sama. Nějakou kamerku má dneska kde kdo, a v Neru nebo v nějakém free videoeditoru se dají jednotlivé sekvence taky pěkně pospojovat. Ale pořád to nebude ono - to mi věřte. Pokud při natáčení videoklipu nepoužijete kamerový jeřáb nebo steadicam pro efektní a plynule pohyblivé záběry ze zajímavých úhlů, tak jste odkázáni na kvalitně zpracovaný scénář s kompozicí statických a roztřesených záběrů. Málokterá kapela ovšem disponuje kvalitní kamerovou technikou, nebo scénáristou. Zde vstupujeme na scénu my - GraFilmS :)

kamerová technikaPřijedeme k Vám s profi technikou (kamerový jeřáb, studiová světla a pod.) a zajistíme kvalitní a kompozičně vychytané záběry a to vše za cenu přibližující se Vašim možnostem při natáčení videoklipu svépomocí (tzn. videoklip u nás můžete mít i zadarmo - záleží na zvolené licenci, náročnosti zpracování a smluvních podmínkách). Snažíme se všem vyjít vstříc a udělat kvalitní videoklip v cenových možnostech kapely.

Určitě Vás napadla otázkaCo ale s natočeným videoklipem budeme dělat dál? Určitě spousty možností máte ve vlastních rukou a s ostatními Vám může pomoci GraFilmS se svou desetiletou praxí - to jako my. Důkaz, že to opravdu umíme jsou např. poměrně vysoké sledovanosti na Youtube, nebo vysílání našich klipů na televizních stanicích. Za zmínku stojí také nasazení dvou našich klipů v roce 2011 do soutěže začínajících kapel na TV ÓČKO, kde vítěz této soutěže zahajoval svým vystoupením slavnostní večer předávání HUDEBNÍCH CEN ÓČKA. Ze tří finalistů naše dva videoklipy obsadily 1. a 2. místo :)

vyhlášení cen výtahu 2011
VYHLÁŠENÍ CEN VÝTAHU 2011
hudební ceny óčka 2011
HUDEBNÍ CENY ÓČKA 2011

Pokud máte zájem o naši pomoc s Vaší propagací hudební skupiny stačí vyplnit formulář a my se s Vámi domluvíme na dalším postupu při realizaci videoklipu a dle potřeb poradíme nebo zajistíme následnou mediální podporu.